wtorek, 28 maja 2019

Dotyk - Adrian John Kenzie (61/2019)
Tytuł: Dotyk
Autor: Adrian John Kenzie

Rok wydania:2018
Ilość stron:264
ISBN: 9780244382742

Znacie mnie już na tyle, że wiecie, iż jak czytać thriller to mroczny i krwawy, obyczajówkę to tak ,aby przeżywać z bohaterami wszystko i z nimi płakać więc jak zabieram się za erotyk to ma być tak erotyczny aby krew szybciej krążyła w żyłach...

Dotyk 
Czym jest dotyk?
Spełnieniem?
Wyzwaniem? 
A może wybawieniem....

Dla każdego jest czymś innym...
Pozwala przekazywać emocje, sprzyja budowaniu więzi, jest jednym ze zmysłów. Dotyk to naturalny antybiotyk i antydepresant. Stanowi część naszego ,,języka ciała,,.

Camila
zdradzona, zrozpaczona kobieta wyjeżdża na wakacje do Paryża, aby zapomnieć o swoim byłym i odpocząć od życia. Myślała, że wyjazd załatwi sprawę lecz jej były szybko ją odnalazł gdyż był policjantem. Wystarczyło namierzy jej komórkę. Odnalazł i potraktował ją jak najgorszą. Kiedy myślała, że to będzie jej koniec uratował ją mężczyzna, którego już parę razy spotkała lecz nigdy nie miała odwagi podejść i zagadać. 
Izabella  to pani do towarzystwa. Piękna Hiszpanka o ognistym temperamencie. Jej umiejętności były niezwykłe - znała ciało do tego stopnia, iż to ona zawsze dostawała i dawała tyle ile chciała. Postanawia zmienić swoje życie.
William jest tajemniczym, bardzo przystojnym mężczyzną. Często pisał i umawiał się z kobietami przez internet. 

Co połączy tych troje całkiem obcych sobie ludzi? Kto kogo zabierze w podróż w nieznane?

Choć mało kto się do tego przyznaje to tak naprawdę dużo osób czyta książki erotyczne. Mężczyzni oglądają filmy pornograficzne w internecie, a kobiety czytają książki. Oczywiście jeśli koleżanka o to zapyta to nie przyznajemy się za żadne skarby świata, iż taka literatura się nam podoba. Gorące romanse rozpalają zmysły. Pikantne erotyki rozbudzają pożądanie. W jakiś sposób erotyk jest jak magia, która rozbudza nasze zmysły. I nie ma w tym nic dziwnego, sex i cielesność jest normalną, ludzką rzeczą.Autor w swojej książce zabiera czytelnika do krainy rozkoszy i nieznanych dotąd klimatów. Od początku nie owija w bawełnę, bo nikt nie lubi lizać lizaka przez papierek. Pikantne sceny powodują, że krew krąży czytelnikowi szybciej w żyłach, oddech przyspiesza, policzki zdobi rumieniec. Porusza on tematy tabu, rozbudza najbardziej skrywane namiętności, fascynuje i pobudza wyobraźnię.

Bohaterowie są dobrze wykreowani, mamy możliwość poznania każdego z nich, ich motywów, namiętności. Opisy scen erotycznych są mocne i dosadne, obficie opisane.
Książkę czyta się przede wszystkim przyjemnie, pobudza fantazję, czasami szokuje, momentami zaskakuje, ale taki jest jej urok. Wypieki na policzkach zagwarantowane. 

Podsumowując: Dotyk to powieść bardzo intrygująca, pełna erotyzmu, odważna, szokująca.

Polecam jako pikantną pozycje dla wszystkich tych, którzy znudzeni są zwykłymi prostymi opowieściami szukają nowych całkiem innych książek bez tabu. 
Choć każda książka erotyczna kojarzy nam się z Greyem, to odrazu Wam powiem że nie znajdziecie tu nic podobnego ani nawet w podobnym stylu.
Autorowi należą się ogromne brawa za odwagę , a dlaczego ? Sami sprawdźcie .Moja ocena 9/10
MONIKA

Za możliwość przeczytania książki dziękujemy bardzo Autorowi 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz