piątek, 7 września 2018

Potrzebna pomoc!

Kochane i kochani.

Z naszego konta na instagramie @obydwie.zaczytane dzisiaj rano zniknęły nam prawie wszystkie zdjęcia, posty, stories... Z 118 postów zostały dwa przypadkowe ;( Na całe szczęście zostali nam obserwatorzy i nasi obserwowani użytkownicy instagrama. 

Ja mam nadzieję, że zaglądaliście na nasz profil instagramowy, czerpiąc inspirację, czytając, lajkując. Niestety na razie usunięcie naszych zdjęć, efektów naszej czasem bardzo ciężkiej pracy skutecznie nas zdemotywowało. Szczerze? Nie mamy pojęcia co robić i przede wszystkim dlaczego tak się stało.

Może ktoś z was miał podobną sytuację i wie jak sobie z tym problemem poradzić? Macie dla nas jakieś rady? 

Instagram został poinformowany o problemie, hasło do instagrama zmienione, zabezpieczone, logowałyśmy się i wylogowywałyśmy na przemian, odświeżałyśmy, szperałyśmy w internecie i... NIC. Bardzo jest nam przykro, ale chcemy również was przeprosić. Wierzymy, że pomimo chwilowej niedyspozycji zostaniecie z nami.

Nie znikamy, potezebujemy jedynie trochę czasu na dojście do siebie, może liczymy trochę na cud? Blog i grupa działają bez zarzutu, dlatego zapraszamy tutaj serdecznie.

Trzymajcie kciuki za nas, za naszą pracę a odwdzięczymy się wam recenzjami, postami, zdjęciami, konkursami, postami, rozmowami, ciakawymi akcjami ;)

Jesteśmy tu dla was i nic tego nie zmieni :*


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz