niedziela, 11 listopada 2018

Zapowiadamy, wszem i wobec ogłaszamy- listopadowe zapowiedzi (14.11)


Kochani Zaczytani! 
Tylko spójrzcie co wydawnictwa szykują dla nas już na 14 listopada! Tak tak- wszystkie poniżej wymienione powieści swoją premierę mają 14.11.2018 roku więc naprawdę jest w czym wybierać :)

Napiszcie w komentarzu, które tytuły was interesują, które koniecznie musicie mieć? Do jakiej liczby się ograniczycie? :D

Po kliknięciu w zdjęcie przeniesiecie się do opisu książki.Tutaj mamy coś świątecznego :) Pierwszy rzut bożonarodzeniowych powieści był pod koniec października, tutaj mamy kolejny. Cudownie prawda?
Poniżej gorące, namiętne, erotyczne, miłosne klimaty. Może nie trafią do każdego, taki typ powieści trzeba lubić, ale ja na ten moment już zdecydowanie polecam Fighting Temptation, Sponsora też już zaczęłam czytać - ja lubię ten typ powieści, zresztą napiszę wam już niedługo o nich więcej:) Wy przekonajcie się sami, opcje są tylko dwie - pokochacie lub znienawidzicie, nie da się przejść obojętnie :)           
Tutaj natomiast miłość, szczęście, trudne relacje, niekiedy problemy ale i radości. Powieści obyczajowe dla każdej z nas :)


                  


                    


 Żeby nie było tak słodko, miło i przyjemnie poniżej propozycja dla fanów mocniejszych klimatów, kryminałów/thrillerów mocno trzymających w napięciu. Lubicie to charakterystyczne uczucie niepokoju?


Zainteresowani? Zaintrygowani? A może to już czas, aby  pomyśleć o świątecznych prezentach? A przecież nowa książka, ewentualnie pięć to zawsze dobry pomysł :)


DOROTABrak komentarzy:

Prześlij komentarz