czwartek, 11 kwietnia 2019

Dwanaście warunków Pani Prezes - Marta Milda ( 43/2019)
Tytuł: Dwanaście warunków Pani Prezes
Autor: Marta Milda
Wydawnictwo: Novae Res
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 482
ISBN: 978-83-8147-301-9

On -dwudziestoletni student Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych. Samotny, zagubiony, skryty, ale bardzo przystojny. Wszyscy mówili o nim "Piękny Michał", a dziewczyny szalały gdy się pojawiał w pobliżu. Pracował dorywczo w myjni samochodowej, aby utrzymać siebie i swoją schorowaną matkę. Od dziecka mama wpajała mu zasady poszanowania wartości, takich jak : dobroć, otwartość, miłość, oraz nieustanną gotowość do bezwarunkowej pomocy biedniejszym, chorym czy słabszym. Ktoś taki jak on mógł mieć u stóp cały świat, lecz on nie był typowym beztroskim studentem, który bawił się życiem i korzystał z uroków młodości. Wolał spędzać wolny czas z książką. 

Ona - piękna, zjawiskowa, bogata, silna, zagadkowa, władcza Pani Prezes, właścicielka międzynarodowej firmy. Marta co tydzień  korzystała z usług myjni samochodowej, w której pracował Michał. Zawsze zostawiała mu duży napiwek, a któregoś dnia zaprosiła na kolację do restauracji. 

Michał był pod ogromnym wrażeniem dojrzałej kobiety. Pani Prezes stanowiła dla niego ekstremalne wyzwanie. Jej nietypowa , bardzo intymna propozycja będzie początkiem serii namiętnych spotkań, które przerodzą się w relacje pełne erotyzmu.
Co połączy tak dwa różne światy ? Czy Michał sprosta wymaganiom doświadczonej kobiety ze skłonnościami sado-maso? Czy młodemu mężczyźnie wystarczy sił i odwagi, aby przekroczyć niebezpieczną granicę pożądania?

Uffff- skończyłam czytać książkę wczoraj, ale jeszcze wiruje we mnie wszystko. To jest jedna z tych książek, które otwierają oczy i umysł na świat fascynacji, emocji, pożądania, sexu  i poruszają tematy tabu. Dla Michała wszystko zapowiadało się niewinnie, to miał być tylko sex za pieniądze których tak bardzo potrzebował. Jednak Pani Prezes chciała czegoś więcej, mocniejszych wrażeń, ekstrymalnego, wyuzdanego i perwersyjnego sexu. 

Książka oprócz erotyzmu ma drugie oblicze, gdzie poruszane są problemy o trudnym dzieciństwie czy kłopotach lat młodzieńczych. Każdy z nas pod najtwardszą maską skrywa inne oblicze. Ta twarda  maska ukształtowała się pod wpływem konkretnych warunków lub po to, aby przetrwać w otaczającym świecie.

Dwanaście warunków Pani Prezes to książka, która pobudza wyobraźnię, szokuje, czasami zaskakuje oraz wywołuje kontrowersje. Zdecydowanie wielbiciele erotyków będą mieli niezłą gratkę. Co mi się bardzo podobało to lekkość, prostota i swoboda z jaką została napisana książka, z jednej strony napięcie a z drugiej humor, wciągająca fabuła i dobrze wykreowani bohaterzy. I to zakończenie przy którym można uronić nie jedną łzę.


Dużo osób zapewne zarzuci autorce iż wzorowała się na książce ,,50 twarzy Greya,, lecz czytając  kolejne strony miałam inne zdanie. Więc 
jeśli lubicie książki z gatunku erotyk zdecydowanie możecie sięgnąć po ten debiut autorki Marta Milda.

Moja ocena 8/10
MONIKA

Za możliwość przeczytania książki dziękujemy bardzo autorce Marta MildaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz